پرشین بلاگ یه سری امکانات جدید به سمت راست صفحه مدیریت کاربر اضافه کرده! از جمله، لینک مشخصات شخصی... کلیک کردم و به مورد عجیبی برخوردم! نام: ثمر، ایمیل : فلان... سن: 19 !!!! خاطرم اومد که مدتها پیش، وقتی من این وبلاگو رجیستر کرده بودم اون فیلد ها رو هم پر کردم. اون موقع 19 سال داشتم. چه دور شدن اون سالها... یادش بخیر.
الان حدود ظهره و جزو معدود دفعاتی که ظهر خونه ام و به خصوص، در حال آپدیت کردن گلایه ها هستم! هوا یه هو تیره شده. صدای غرش ابرا بلند و نور فلاش مانند رعد و برق، تو آسمون ولو...های چه عاشق بوی بارونم من.
دلم می خواد از آسمون بپرسم: چند می گیری گریه کنی؟!
یادمه اون سالی که تهران لرزید، عصر جمعه ای بود و هر کسی به کاری مشغول، وقتی با اولین لرزه به حیاط دویدیم، یک آن ته دلم خالی شد که حالا دیگه همه چی تموم شده و تهران می شه بم و هر آنچه که به دست آورده بودیم رو در لحظه ای از دست خواهیم داد... حس خوبی بود برای من و
یادآوریش لذت بخشه! هر چند برای شما جالب نیست و احتمالاً زیر لب زمزمه خواهید کرد: دخترک نحس! اما بازم می گم برای من خوبه. چون به یادم میاد که حرص زدن و دنبال مال دنیا دویدن، هدف ما از زندگی کردن نیست. چرا که با یک تکان شدید و خشمناک زمین، ممکنه هر آنچه از مال دنیا به دست آوردیم با خاک یکسان بشه و از بین بره. اونوقت، دیگه، آپارتمان 275 متری تو نیاوران با قوطی کبریت 33 متری تو جوادیه، فرقی نخواهد کرد چون، همه و همه نابود شدن و آدما می مونن تنهای تنها. دست خالی تر از زمانی که به دنیا اومده بودن. همین که گاهی یادم میاد حال می کنم... بهم نهیب می زنه که باید تو زندگیم دنبال چیزای جدی تری باشم. یه چیزایی که، اگه زمین و زمان بلرزه، از دستشون ندم... نمی دونم...

/ 5 نظر / 8 بازدید
فريدون زاكاني

شب بخير! چيزهايی وجود داره که هيچ وقت و به هيچ طريق نمی ريزيه پايين. زياد و متفاوت. حس می کنی اونها رو. کم کم

سینا مالکی

ثمرجان!خیلی زیبب و دوست داشتنی بود این نوشتت. واقعا هم بسیاری چیزهای زیباتری از مال وجود دارد اگر چه آن هم زیباست

دزدکی

خوب حرفات درسته . ولی اعداد ۲۷۵ و ۳۳ رو از کجا آوردی؟

باروون دررخت نشین

سلام، ببخش ثمر جان با تاخیر رسیدم که حضرت کامپیوتر بدجوری قاطی بود. جالبه منم پریروزها داشتم در مورد زلزله حرف میزدم، خدا بخیر کنه!! توی زندگی هیچ چیز نیست که فانی نباشه، شاید فقط بشه احساس رو فراتر از فنا دونست، با این که یکی میمیره ولی احساسش تو دل نفر دیگه باقیه و شاید حتی زیر سنگ سرد تپش داره... تا بعد... خوش باشی.