cheating

یادمه وقتی بچه بودیم، پدرم تماشای اکثر فیلم ها رو برای ما قدغن کرده بود، اما با این وجود، وقتی خونه نبودش، ما اونا رو تماشا می کردیم و از نظر خودمون چیز خاصی نمی دیدیم که مستوجب سانسور باشه! پدر مثل صدا و سیما، یا سانسورچی های اینترنت عمل می کرد و ما مثل ماهواره و آنتی پروکسی!
خیلی چیزا هم در مورد موبایل بلدم. اینو بلدم که چه جوری خودمو خارج از دسترس کنم و اگه کسی از 2 متری من بهم زنگ بزنه، تصور کنه توی منطقه بدون آنتن هستم. می دونم که چطور، با چه ترفندی، کاری کنم که Network Busy Error بزنه و باقی قضایا. یکی دیگه از کارهایی که حتی دوستام بهم سفارش می دن، به دست آوردن Crack نرم افزارهاست، و همین طور، اینترنت رایگان که از سال 82 دارم استفاده می کنم. اونم با چی؟ با تعدادی اسکن شناسنامه جعل شده با فتوشاپ! من یه متقلبم؟
فرهنگ ملتم منو متقلب بار آورده. ما که قانون کپی رایت نداریم، تا می بینم عکسی تو نت هست که نمی شه سیوش کرد (کپی رایت داره)، به 4-5 طریق اونو ذخیره می کنم توی هارد و حتی عکس های گوشه پنجره یاهو مسنجر رو که، خیلی ها با خیال راحت از بابت عدم سیو شدن می ذارنش، می دونم که کجا ذخیره می شه و بعد، با چه ترفندی می شه اونا رو تماشا کرد!!! در مورد کارهای پژوهشی و تحقیق هم که قربونش برم، صنعت کپسکیشن برای دانشجوها اختراع شده! حتی از این طریق نمره می گیرم، از اونجا که قلم خوبی دارم، بارها شده توی امتحانای رشته خودم _جامعه شناسی_ اون چیزی رو که زیاد بلد نبودم با قلم شیوا و به کار بردن کلمات وزین و اعجاب انگیز، اونقدر پیچ در پیچ کردم که نهایتاً استاد، نمره ای شایسته بهم اعطا کرده. شما هم الان اینقدر پیف پیف نکنید دوستان! باور کنین همه مون اینطور هستیم. منتها شدت و ضعف داره. حاضرم قسم بخورم همه مون اینطوریم. اگه باور ندارین، به ویندوزی فکر کنین که روی کامپیوتر شما نصب شده و الان باهاش توی نت هستین و یادداشت منو می خونین! شما اونو از کجا آوردین؟ از دست فروش های اطراف بازار کامپیوتر، از دوست یا پسرخاله تون گرفتین؟ اون از کجا گرفته؟.... فکرتون مشغول شد؟ همه اینا قفل شکسته و کرک شده ان. یادمه سال قبل که زنگ زدیم اپراتور مایکروسافت توی لندن، و با یارو انگلیسی دست و پا شکسته حرف می زدیم، وقتی طرف ازمون خواست شماره سریال و نام فروشگاهی رو که ازش CD ویندوزمون رو خریداری کردیم بگیم، به تته پته افتادیم و بعد از پیچوندن طرف، قطع کردیم ( آخه طبق قانون کپی رایت، به محض اینکه بفهمن ویندوز ما هم کرک شده ست، می تونن جلب مون کنن! )
ما ملت متقلبیم اما من یه متقلب شجاعم چون به همه تقلب هام اعتراف کردم و همینطور یک متقلب پست هم هستم چون، به همه تقلب هام افتخار می کنم!

/ 11 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
باروون درخت نشین

تازه اینها که خوبش، یه چیزه بامزه درام که خالی از لطفم نیست همچین، راستش اون موقع ها یه درسی داشتیم که من دو تا امتحانش رو نرسیده بودم بخونم و خیلی خوب نشده بود، یادم استاد گفت کسایی که میخوان نمره اشون خوب کنند تحقیق خوب بیارند نمره بگیرند، اگه اشتباه نکنم بهار بود، پا شدم رفتم شرکت بابام اینها و رفتم پیش معاون تحقیقات و یک ساعت مخ یارو رو خوردم که این 3 واحد، چیز خوب داری، یادم بابام اینها هفته قبلش کلی جلسه با میشلن داشتند که یک تکنولوژری خیلی خاص رو بهشون بده، من یه هفته بعد، عین جنس محرمانه که با 2 سال بالا و پایین تهیه شده بود رو با یکم سانسور مانسور که دیگه خیلی تابلو نشه تحویل استاد دادم، البته بخش های صنعتی رو خودم پاکیدم، که تکنولوژی محرمانه بمونه، بعد چند روز استاد من و خواست و گفت این رو از کجا اوردی؟ مکشوف شد استاد یکی از مشاور های بابام اینهاست که اصلا تمام کارش روی این پروژه بوده! انتهای شانس 19 داد ، بعد خندید گفت ما باید تو رو میبردیم جلسه که یک ساعت تمام تکنولوژی رو از زبون فرانسوی ها بیرون میکشیدی!!

باروون درخت نشین

در حال، keygen هات همیشه براه، patch هات پر طراوت و crack هات خورد کننده، خوب و خوش و پر آپ باشی، تا بعد.

فريدون زاکانی

البته من يک استثنا هستم. چون اسم و هويتم تقلبيه پس همه تقلب های ديگه ام از قانون منفی در منفی تبعيت می کنه و تقلب نيست!

Mariyam

salam, man ham taghalob mikonam

BANAFSHEH‌ًٍ

salam samar khanoom mibakhshi age daram finglish minevisam dge iran nistam o wimdowse farsi nadarm khastam begam baad az ye gheybate ye sale ba taghalalobo ghalatagh bazi oomadam canada dooroogh goftam kare man irooniya hamine bikhial aslan ma inim halesho bebar!!!!!!!!!

mehdi

همیشه متقلب!

ترنج

خب اگه از من بپرسی میگم من در بودن پدرومادرم این فیلمارو میبینم

بیا جوابتو بخون

]چقدر تابلوست کی هستی.