آنلاين نوشته های بی هدف!

می گم چقدر من بی نمکم نه؟! الان که ساعت يه ربع می خواد به ۶ عصر، ساعت هاست که پشت کامپيوتر نشستم و ناهار هم نخوردم. يه تحقيق داشتم که ۷ نمره داشت! تمومش کردم و احساس می کنم اينقدر خوب شده که به جای ۷ نمره، ۲۰ نمره هم بهش بدن کمشه!  البته ۱۳ نمره بقيه رو بايد تازه بشينم و بخونم. فردا ساعت ۱ آخری رو می دم و راحت می شم. اين دانشگاه مام با اين مرام و مسلکش فيل کشته به خدا.

جالبترين بخش ماجرا اينه که جزو منابع تحقيق ـ که اکثراْ اينترنتی بود، حالا راست و دروغش پای من ـ همين گلايه ها رو هم نوشتم!! با کمال وقار و وجاهت توی رديف شماره ۹ نوشتم گلايه ها/ وبلاگ شخصی/ آدرس فلان! ( روم نشد اسممو بزنم اما تا حالا بارها اين کارو انجام دادم و بهم ثابت شده که استادا برخلاف اون چيزی که ميگن هرگز منابع رو چک نمی کنن!!! گرچه من واسه اين می نوشتم که چک کنن!! )

خلاصه، دو تا از نمره هامو گرفتم و پاسيدم. حالی به هولی. امروزم يکی از دوستای قديميم بعد امتحان بهم يه مشت آلبالو خشکه داد 32.gif حقيقتش امتحانمون زبان تخصصی ۲ بود و بچه ها با سلام و صلوات منو نشوندن که ازم تقلب کنن! ( آلبالو خشکه هم مزدم بود ديگه!)

الان کسی خونه نيست و از معدود دفعاتيه که آنلاين می نويسم. به جای ناهار فقط ميوه خوردم. ۲۳ صفحه تايپ کردم و کلی کالری سوزوندم. بعدشم حاصل کار رو PDF کردم و برای سينا ميل زدمش که سر راه اومدن به خونه، ازش پرينت بگيره و ۷ نمره امتحانمو با خودش بياره.

نی نی هم دور از من، خونه اون يکی مادربزرگشه و همه رفتن پيشش جز.... 15.gif

خب... برم من. 05.gif

/ 20 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
mehdi

Salam babate be donya amadane niny be shoma tabrek migam samar khanom

mehdi

Salam babate be donya amadane niny be shoma tabrek migam samar khanom

محمد ت

ثمر کلی عوض شده باورم نميشه حتی روز تولد منو تبريک نگفت نمی دونم والا !!!!!!! اما به نظرم اين ثمر ديگه اون ثمر نيست.

Mariyam

تبریک عزیزم.

محمد ت

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نرگس

عزيزم منو بخون حسابی از حال و هوای قبل در اومدم!!!