من... می خوام راحت بگم، تا به حال نشده بود که تا اين حد ديگران در حقم نامردی کنن. معمولاْ اينجور مواقع، به شدت از حق خودم دفاع می کنم. اينجا ولی، با نابسامانی های يک سيستم طرفم، نه با فرديت و حتی گروه خاصی، نه با افکار و ايدئولوژی ها....من اينجا با يه سيستم ناکارآمد و فرسوده دانشگاهی طرف هستم. سيستمی که به راحتی آب خوردن، همه قوانين آئین نامه خودش رو هم زيرپا می ذاره... اون روز صبح، کتاب آئين نامه دانشگاه رو در دست گرفتم، حلقه ازدواج مادرم رو هم با کمک چسب نواری اندازه انگشتم کردم و با بدجنسی، از بيماری ام سواستفاده کردم، از گرفتگی صدا سواستفاده کردم، رفتم اونجا و تحت عنوان يه دختر نامزد دار بيچاره و مظلوم حقمو طلب کردم!
وقتی دیدم نمی شه با حربه خودشون، بهشون حرفی رو حالی کرد، لحن صدامو تندتر کردم و کتاب رو باز کردم و بهشون نشون دادم! قابل پیش بینی بود. به صراحت گفتن که این تبصره ها و مواردی که در آئین نامه دانشگاه .... ، به صورت کتاب، انتشار پیدا کرده، برای ما به اندازه کشک و دوغ هم ارزش نداره.
من از پا ننشستم. قرار بود یکی از استادها رو که فقط می دونستم توی یکی از دانشگاه آزادهای حاشیه شهر تدریس می کنه پیدا کنم. به 118 زنگ زدم و در نهایت سمج بازی، بعد از 2 هزار بار بوق اشغال شنفتن، به این دانشگاه درپیت دسترسی تلفنی پیدا کردم و بعد فهمیدم وقتی که دانشگاه لعنتی خودمون که سراسری هستش و از دانشگاههای به نام تهرانه، اونقدر بی در و پیکره، چه ساده انگارانه ست که از دانشگاه آزاد حومه شهر توقع نظم داشته باشم....

/ 6 نظر / 8 بازدید
آدينه بوک

سلام. به فروشگاه اينترنتي کتاب و CD آدينه با تحويل رايگان هم سر بزنيد.

باروون درخت نشین

اول سلام، بعدم یک طوری این رو نوشتی که ادم شاخ در میاره، بابا جان اصل صفرم قانون اساسی که کسی روش نشد بنویسه این بود، که هم میهنان عزیز قانون یعنی کشک! تبصره صفرم همین اصل میگه بعد از دادن رشوه در حد رعایت حقوق تمام عاملین مربوطه، قانون در مورد شما بصورت مرحله به مرحله، و در صورت پرداخت کافی رشوه، به صورت ضربتی به اجرا در میاد! .... واقعا میخواستم بگم شوخی کردم این نیست، ولی ثمر جان جر این نیست.

andi

سلام دوست عزیز . ایا از تجارت الکترونیک خبر دارید . ایا دوست دارید صاحب پول شوید . ایا میدانید در هند و چین اروپا وامریکا صدها هزاران نفر از این راه پول میسازند . بهتر است به وبلگ زیر سر بزنید حتما ضرر نمیکنید http://atr.persianblog.ir/

من

ساده اي ها

علی

سلام . راستش رو بگو چه جوری حلقه رو اندازه دستت کردی ؟؟!!! فعلا وضع دانشگاه ما همينه که هست مگه اين که من و شما يه کاری بکنيم . راستی دوباره تصميم گرفتم بنويسم و خوشحال می شم نظرت رو بدونم .

من

سال نو مبارک