حالا که این قدر از خانم ها بد گفتیم دل آقایون خوش نشه که این پست مربوط به بعضی از خصوصیات این قشر محترم و آقا بالاسر عزیز هستش!
اینجا از دیدگاه گلایه هایی 4-5 تا خصوصیت آقایون رو موشکافی می کنیم. هر کسی هم که بهش بربخوره باید بدونه که قسمت کامنت ها رو برای شما دوستان عزیز درست کردن تا دق دلی تونو خالی کنید!

آقایون: تنوع طلب، این تنوع طلبی در ذات اغلب آقایون هست و معمولاً بد نیست، موجب تغییر خونه و ماشین و این جور چیزا می شه، اما فقط زمانی که تنوع طلبی به جنسیت مربوط بشه، آی آی آی.... خیلی بد می شه. حالا ممکنه بگید تقصیر خانم هاست، اگه یه زن بتونه با تغییر قیافه ها و upgrade شدن مداوم، نیاز مرد رو ارضا بکنه هیچ وقت مردش سراغ بقیه زن ها نمی ره. پس اگه مردی از خانه فراری شده، زن مقصره، نه، من موافق نیستم... ممکنه بگید بازم تقصیر زن های دیگه ست که با آرایش هوس انگیز و مانتوهای اندام نما در انظار ظاهر می شن و مردهای خانم های دیگه رو می دزدن! اصلاً شما بگین، مهم اینه که اکثر مردا تنوع طلب و بعضی هاشون خدای نکرده خیانتکار هستن که خدا نصیب نکنه!
آقایون: دروغگو، ظاهراً هیچکی مثل آقایون بلد نیست حقایق رو پنهان کنه و هیچکی هم مثل خانم ها بلد نیست مشت آقایون رو وا کنه. اگه از بعضی زنهای خانه نشین نسل قدیم بگذریم، اکثر خانم های تر و فرز امروزی استعداد مچ گیری شون خوبه و دروغ های آقایون رو برملا می کنن! (دمپایی پرت نکن گوش کن ادامه داره!)
آقایون: وقت نشناس، متخصص ضد حال زدن و دل شکوندن، در مواقعی که خانم انتظار محبت داره دریغ می کنن. وقتی خانم حوصله نداره ازش توجه ویژه و این جور چیزا می خوان. وقتی خانم حال و حوصله داره خوابشون میاد. وقتی که خانم می خواد درددل کنه، فوتبال و برنامه نود و T2 نگاه می کنن. وقتی خانم خسته ست، آقا می گه حتماً یکی دیگه اومده تو زندگیت که دپرس شدی و می گی خسته ای.....
آقایون: سلطه طلب، لازم به توضیح نیست، جزو خصوصیات جنس نر هستش و واقعیت اینه که اغلب خانم ها سلطه پذیرن و با این خصوصیت آقایون مشکلی ندارن
آقایون: حسود، شاید در فرهنگ ما بهش بگن غیرت، خانم ها دوست دارن مردشون حسود (غیرتی) باشه، اما گاهی می بینیم بعضی مردها کاسه داغ تر از آش میشن و خلاصه...
آقایون: پنهان کار، اصلاً مردها حال می کنن برای خودشون راز و رمزهایی داشته باشن و تقریباً همیشه، خانم ها (که ذاتاً کنجکاو هستن!!) با سرک کشیدن به پنهانی های مردشون به اون چیزایی برمی خورن که براشون شبهه ایجاد می کنه. اگه زن عاقلی هستین به خلوت شوهراتون کار نداشته باشین! اینجوری اعصابت راحت تره خواهر!!

در آخر: اینا شوخی بود، اغراق همراهش بود. کسی به دل نگیره لطفاً. می دونیم که مرد و زن مکمل هم هستن. حالا اگه یه زن و یا یه مرد بد باشه، دلیل نمی شه که ما این رو به بقیه تعمیم بدیم.

/ 9 نظر / 8 بازدید
شهروز

هوراااااااااااااااااا٬ اين دفعه ديگه اول شدم. من حرفی ندارم جز اينکه بگم===> اینا شوخی بود، اغراق همراهش بود. کسی به دل نگیره لطفاً. می دونیم که مرد و زن مکمل هم هستن. حالا اگه یه زن و یا یه مرد بد باشه، دلیل نمی شه که ما این رو به بقیه تعمیم بدیم. !!!!!

باررون درخت نشین

والا من فکر کنم یک مرد اگه این خصوصیات رو تا یک حدی نداشته باشه، یکجای کار میلنگه!!!!....راستی دستمریزاد این تو 9 روز سومی!!!

حوال

سلام. من فکر می کنم شوخی چیز خوبیه! چرا همش جدی باشیم؟ / مطلب قابل تأملی بود.

sina

والا تنوع طلبی که اين روزا ماشالا ماله همه است البته اين توصيف فکر کنم ماله زن و مردايی بود که قراره زير يه سقف باشن. من نظريه تکميل را قبول ندارم اين نظريه ديده دينی داره و متناقض اصل برابری زن و مرد زن‌ها و مردها ميتونن به طور مستقل زندگی کنن و نتيجه‌های مشترکی بگيرن و تواناييهای يکسانی دارن نظريه تکميل مدت‌هاست در دنيا از بين رفته و در ايران هم از بين ميره زن‌ها ثابت کردن بدون نياز به مردها ميتونن رشد کنن و حتی در زمينه‌ی جسمی زن بدون نیاز به مرد می‌تونه باردار بشه. در برابر نظریه تکمیل نظریه برتبری و همدلی وجود داره که برابری افراد در نیازهای عاطفی رو مد نظر می‌گیره. در مجموع من اغراقی در متن ندیدم و این خصیصه‌ها در مردان وجود داره و زن‌ها فقط مردا در جامعه ما راحتتر بروز می‌دن. خوشحال میشم نظر بچه‌ها و ثمر جون بدونم. ‌

javad shokri

salam..khobi...shans ovordi ke shokhi bood...va gar na........

ثمر

من با نظر سینا مخالفم. اگه مایلی هزار تا دلیل میارم که زن ها و مردا بدون هم نمی تونن خوشبخت بشن.

shahrzad

سلام..... شما هم به من سري بزنيد ......

حسام

بنده خودم با برنامه ۹۰ هستم اونم ۳۰۰۰ تا ! ولی خیلی خوب نوشته بودی دوست خوبم البته با ذکر این نکته که سکوت زنان نسل قدیم دال بر جهالت اونا نیست بلکه مفهومی به اسم احترام اون موقع رایج بود و همین باعث میشد که زندگی ها دوام داشته باشه ولی الان رفقا ظرف ۶ ماه آمار همو میگیرن و .... نتیجه گیری اخلاقی:در اوایل ازدواج از شدت دوست داشتن زیاد تو سر و کله هم دیگه نزنین!

ساناز

ثمر مردها موجوداتی غير قابل پيش بينی هستند