درد دل دخترونه

می دونی، همه شون سروته يه کرباس هستن. همه مثل هم هستن....

بايد بدونی عاطفه ات رو برای کی خرج می کني، اگه ندونی، باختی عزيز من، بدجوری هم باختی. توی اين دور و زمونه به کسی به جز خودت و خدای خودت اعتماد نکن. دروغ می گم؟ نه، حقيقته و تلخه. گزنده ست و تاسف آوره ولی هست. چون حقيقته !

بايد بدونی که نبايد دربست تسليم احساساتت باشی. اگه ندونی و اگه باشی، باز هم باختی عزيز من. بدجوری هم باختی.

فکر نکن همه مثل خودت هستن. اين قدر پاک و ساده و مهربون و بی ريا... ديگران همه چی رو می خوان و تو رو هم می خوان. ديگران مثل تو پاک و ساده نيستن. به ديگران اعتماد نکن. خودت رو بخاطرشون به هچل ننداز. خودت رو از چشم خانواده ات ننداز. اين همه سرگردانی و کلافگی رو به جون نخر. چون هيشکی ارزش اينو نداره که تو براش همه کاری بکنی و خودت رو حسابی پاستوريزه نگه داری و هر چی مشکله تحمل کنی و آخرش هم دلت خوش باشه که خانم هستی. با وجاهت و وقار و متانت و سنگينی يه خانم داری زندگی می کنی.

همونی که براش به آب و آتيش زدی، همونی که بخاطرش هر مشکلی رو به جون خريدی، حتی خود اون هم برای اين همه وقار و متانتت ارزش قايل نيست. چرا که يه روزی هم به خودت ميای و می بينی که کلی دخترای جلف ديگه هستن که می تونن شريک لحظه های اون باشن! و اينجا تو می مونی و يه عالمه حماقت عزيز من. اين لحظه چه حسی بهت دست می ده؟ فکر نمی کنی گوشات دراز شده باشه؟

باز هم اين قدر خانم هستی که به روال سابق ادامه بدی. يه خانم که نمی تونه جلف بازی دربياره و سر و گوشش بجنبه و فکر خيانت به سرش بزنه. می تونه؟ آره عزيز من، تو هر چی می کشی از اين خانمی هستش. و اگه يه روزی بخوای اين خانمی رو کنار بذاری و هر غلطی که دلت خواست بکنی، فکر می کنی اون روز چه روزی خواهد بود؟

تقديم می کنم به....!!

/ 17 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهدی

ثمر من مدتهاست نوشته های گلايه ها رو دنبال می کنم. اين چند وقت به نظر مياد نوشته هات بدجوری حکايت از يه غصه درونی داره.... ای کاش مساله ای نباشه. خواهش می کنم اگر مشکلی پيش اومده روی کمک دوست قديمی حساب کن.

محسن

مقصر فقط خود آدمه... به محض یه تجربه جدید، همه رو فراموش کردن... و هر فکر و برچسبی رو روا دونستن... دود از کنده بلند میشه...

alirezagk

چی بگم دوست من؟.... شایدم بعضی وقت ها بهتر باشه دوستی رو فقط بخاطر خود دوستی بخواهیم! به نظرم نباید خیلی واسه دوستی هدف انتخاب کرد چون خود دوستی می تونه هدف باشه! اگه اینجوری فکر کنیم شاید ایم مشکلها پیش نیاد!!!!!

آرمین

قشنگ بود ... صميمی بود ... اما در کل يه لطفی به خودت بکن ... زياد احساساتت رو جدی نگير... غالبا آدم رو گمراه میکنن!

13bedar

بابا من جای تو بودم خودکشی ميکردم .... من تازه نوشتنو شروع کردم به هم سر بزن .... ادرس وبتهم از تو گزگ برداشتم

علی رضا محمدی

ثمر جان من یکی از دوستان شما در گزاگ هستم. خوب چهره شما اینقدر برای من جالب و ارام بخش است که نگو. خوب به هر حال اینه دیگه . دوست دارم درموردت بیشتر بدونم. اگر اشکال نداره و مایل بودی برام مسیج بزار شاد می شم که باهات بیشتر آشنا بشم خوب امیدوارم که مسیج بدی منتظرم.

m.y

سلام اگه به جای خانوم بودن و خانوم موندن از انسان بودن و انسان موندن استفاده می کردی اون وقت منم اينو فرياد می زدم که اين درد مشترک همه اونايی که ساده و صادقند و بی ريا و نمی خوان باور کنن که به اين ارزونی باختن ، چون برای احساس و قلب و نگاه و زندگی خودشون و اونايی که دوستش داره ارزش قايله و اونا رو خرج هوسش نميکنه و يه دنيا حرف ديگه از دل سوخته ...