زمستون اومده و....

وقتی به تقويم ديواری نگاهی بندازی، متوجه می شی که زمستون اومده... هوا سردتر از هميشه ست و شلاق طبيعت به تن درختها، محکم تر از هميشه.

زمستون رسيده و به خودت می لرزی که فقط سه ماه از سال مونده... چرا اين قدر زود می گذره؟؟ زمستون که می رسه به ياد درس های نخونده و تحقيق های انجام نشده می افتی و هيجان و نگرانی بابت اينکه : ديگه چيزی به امتحانای آخر ترم نمونده.

زمستون می رسه و دلت می گيره بخاطر اينکه : بازم هر روز هوای تهران آلوده تر از ديروزه و احساس می کنی نفس تنگی گرفتی... دلت يه برف حسابی می خواد و يه آدم برفی تپل و سفيد و بانمک. به خودت ميگی : يعنی ميشه امسال زمستون يه برف درست و حسابی بباره و تموم شهر رو سفيد پوش کنه؟؟!!

خب خب !! زمستون اومده و ميوه های زمستونی و انار دون دون و پرتقال های درشت و آجيل و خشکبار مخصوص شبای زمستونی و دور هم نشينی و يه سری چيزای خوب ديگه.

می دونستی که گرمای يه عشق، می تونه سرمای زمستون رو برات مطبوع و دوست داشتنی کنه؟ خب پس بهتره مثبت باشی و بگی : زمستون اومده و يه عشق تازه و دو تا قلب گرم و عاشق، که هيچ سرما و يخبندانی بهش کارگر نيست. ( البته اينم نظری بود خب!! )    ‌:))

/ 6 نظر / 4 بازدید
ابی

سلام دوست عزيز شما هم وبلاگ قشنگی داری متنای زيبايی مينويسی اميدوارم موفق باشی بای

Inman

زمستونم اومد و ما هنوز در پستوی ناگوارای تنهایی خویشیم، خوشحال میشم هر وقت روی این خطوط بی جون یه خط سیاه کشیدی خبرم کنی!

آرمین

عشق فقط گرم نمي‌کنه البته... گاهی هم بد جوری مي‌سوزونه لامصب (محل سوختگی هم از دماغ شروع می‌شه و تا هر جایی ممکنه ادامه پیدا بکنه!) ...خلاصه مراقب خودتون باشيد!

سعید

سلام. من میدونستم. فقط نمیدونم این میوه گرم را باید از کجا خرید و اینکه اصلا پیدا میشه یا نه؟

fery

سلام عزيز خوبی؟؟زمستونت مبارک(حرف زدم)

m

salam